سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را اینجا پیدا کنید

سوالات رایج شما

1 - آیا محصولات اورجینال هستند؟ داخل ایران تولید شدند؟ یا وارداتی اند؟

ما در تن تن سنتر متعهد به تهیه و ارائه محصولات اصل (اورجینال) هستیم. هیچ گونه محصول فیک (تقلبی) ، کپی (Copy) یا های کپی (High Copy) در تن تن سنتر وجود نداشته و نخواهد داشت. فروشگاه تن تن سنتر به جهت رعایت اخلاق حرفه ای و احترام به حقوق و نام تجاری ثبت شده بین المللی، هیچ محصولی از تن تن که در داخل ایران تولید شده باشد را عرضه نمی کند. این موضوع در همه شاخه محصولات فروشگاه برقرار بوده و علاوه بر تن تن ، دیگر محصولات نظیر فانکو ، شازده کوچولو ، ارباب حلقه ها و غیره نیز همگی اورجینال و وارداتی از مبادی اصلی این برندها هستند. برای مثال ، برای محصولات تن تن و سایر اجناس مرتبط با آن ، این محصولات از کشور بلژیک ، زادگاه اصلی تن تن وارد می شوند.

2 - چه محصولاتی را از فروشگاه می توان تهیه کرد؟

تمرکز فروشگاه « تن تن سنتر » همانگونه که از نام آن پیداست ، بر روی محصولات اورجینال تن تن می باشد. اما دیگر محصولات اورجینال نظیر فانکو ، انواع فیگور و اسباب بازی ، محصولات ارباب حلقه ها و غیره را نیز می توانید از تن تن سنتر تهیه فرمایید. از طریق منوی سایت و مشاهده دسته بندی ها به راحتی به محصول خود برسید.

3 - شیوه خرید به چه شکل است؟

شما به راحتی محصولات مورد علاقه خودتان را از طریق وب سایت انتخاب و به سبد خرید اضافه می کنید. پس از تکمیل خرید ، سفارش خدمت شما ارسال می شود. همچنین جهت ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق واتساپ و ارسال پیام به شماره 09024195088 اقدام کنید.

4 - ارسال سفارش چگونه است؟

برای شهر تهران ارسال سفارشات بصورت پیک موتور و یا پست (به انتخاب شما) و خارج از شهر تهران بصورت پست است. در صورت سفارش از سایت ، هزینه ارسال با پیک موتور در شهر تهران هم اکنون 35 هزار تومان ، ارسال پستی تهران 25 هزار تومان و هزینه بسته بندی و پست برای خارج تهران 30 هزار تومان است.

5 - شیوه پرداخت به چه شکل است؟

هنگام ثبت سفارش از طریق سایت ، برای پرداخت به درگاه های بانکی و یا درگاه های معتبر انتقال وجه هدایت می شوید. هم چنین می توانید برای ثبت سفارش از طریق واتساپ اقدام کرده و در این صورت جهت پرداخت مبلغ ، شماره کارت ، شماره حساب و یا شماره شبا خدمت شما تقدیم می شود.

6 - سفارش چه زمانی آماده و ارسال می شود؟

سفارشات شهر تهران پس از ثبت از طریق سایت ، واتساپ و یا اینستاگرام تن تن سنتر ، بسته به ساعت سفارش ، در همان روز و یا در اولین روز کاری بعدی ارسال می شود. سفارشات پستی نهایت تا 3 الی 4 روز کاری تحویل پست می شوند. لازم به ذکر است مرسولات پستی با سیستم پست پیشتاز ارسال می شوند و پس از تحویل به پست ظرف مدت 2 الی 3 روزه برای مقاصد دور و برای شهرهای نزدیک تهران ظرف 1 الی 2 روز به دست گیرنده می رسند.

7 - آیا موجودی سایت به روز (آپدیت) است؟ قیمت ها به روز هستند؟

بله ، در همین لحظه که شما در وبسایت فروشگاه تن تن سنتر حضور دارید ، همه موجودی ها بصورت لحظه ای آپدیت بوده و قیمت ها نیز به روز هستند. لذا با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنید. (تابستان 1400)

برای دریافت پاسخ سایر سوالات خود ، به واتساپ شماره 09024195088 پیام دهید.