درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید!

گروه تن تن سنتر

تن تن سنتر از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه تهیه و توزیع محصولات اورجینال تن تن شروع کرد. دغدغه اصلی این مجموعه همواره تهیه و ارائه محصولات اورجینال یا اصلی تن تن بوده است. از آنجاییکه شخصیت تن تن از محبوبیت خاصی در دنیا و بویژه در ایران برخوردار بوده ، متاسفانه شاهد ظهور قارچ گونه محصولات کپی یا تقلبی در این بخش هستیم. ناشرین یا گالری های داخلی بدون توجه به قوانین کپی رایت ، اقدام به چاپ کتاب های کپی تن تن نموده و یا محصولات جانبی تن تن نظیر فیگور و مجسمه و ... را تولید و پخش می کنند. متاسفانه امروزه در سراسر کشور و در اکثر کتاب فروشی ها یا گالری ها شاهد محصولات کپی تن تن مثل ماگ (لیوان) ، پیکسل، جاکلیدی و غیره هستیم که پسندیده نیست. ما در تن تن سنتر متعهد به تهیه و ارائه محصولات اصلی تن تن هستیم و شما طرفداران می توانید محصولات مورد علاقه خود را از تن تن سنتر تهیه فرمایید.

دیگر محصولات

همچنین به جهت پاسخگویی به نیاز و علاقه طرفداران محصولات فانتزی و یا کاراکترهای کارتونی ، داستانی و سینمایی ، گروه تن تن سنتر از سال 1398 اقدام به تهیه و فروش محصولات مرتبط با شازده کوچولو و فانکو نیز نموده است. شما علاقه مندان به شازده کوچولو و فیگورهای فانکو می توانید این دسته محصولات را از تن تن سنتر تهیه کنید. لازم به ذکر است ، این بخش از محصولات نیز همگی اورجینال بوده و هیچ گونه محصول فیک و تقلبی ، کپی (Copy) یا های کپی (High Copy) در تن تن سنتر وجود نداشته و نخواهد داشت.

تن تن پاد

در سال 1399 برند جدید گروه تن تن سنتر ، با نام « تن تن پاد » راه اندازی شده است. تن تن پاد ، محلی برای گوش دادن به پادکست های فارسی تن تن است. جایی که در مورد تن تن و دنیای آن صحبت می کنیم. اگر به دنیای تن تن و هرژه و کتاب های خاطره انگیز « ماجراهای تن تن و میلو » علاقه دارید ، تن تن پاد را از دست ندهید. می توانید از طریق سامانه های پادکست ، نظیر اپل پادکست ، گوگل پادکست ، کست باکس و ... عضو کانال تن تن پاد شده و به پادکست های فارسی تن تن گوش دهید.

از شما دعوت می کنیم در شبکه های اجتماعی تن تن سنتر عضو شوید. برای ورود ، روی لینک های مرتبط زیر کلیک کنید.

اینستاگرام تن تن سنتر

اینستاگرام تن تن پاد