درباره ما

با ما بیشتر آشنا شوید!

گروه تن تن سنتر

تن تن سنتر از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه تهیه و توزیع محصولات اورجینال تن تن شروع کرد. دغدغه اصلی این مجموعه همواره تهیه و ارائه محصولات اورجینال یا اصلی تن تن بوده است. از آنجاییکه شخصیت تن تن از محبوبیت خاصی در دنیا و بویژه در ایران برخوردار بوده ، متاسفانه شاهد ظهور قارچ گونه محصولات کپی یا تقلبی در این بخش هستیم. ناشرین یا گالری های داخلی بدون توجه به قوانین کپی رایت ، اقدام به چاپ کتاب های کپی تن تن نموده و یا محصولات جانبی تن تن نظیر فیگور و مجسمه و ... را تولید و پخش می کنند. متاسفانه امروزه در سراسر کشور و در اکثر کتاب فروشی ها یا گالری ها شاهد محصولات کپی تن تن مثل ماگ (لیوان) ، پیکسل، جاکلیدی و غیره هستیم که پسندیده نیست. ما در تن تن سنتر متعهد به تهیه و ارائه محصولات اصلی تن تن هستیم و شما طرفداران می توانید محصولات مورد علاقه خود را از تن تن سنتر تهیه فرمایید.

دیگر محصولات

همچنین به جهت پاسخگویی به نیاز و علاقه طرفداران محصولات فانتزی و یا کاراکترهای کارتونی ، داستانی و سینمایی ، گروه تن تن سنتر از سال 1398 اقدام به تهیه و فروش محصولات مرتبط با شازده کوچولو و فانکو نیز نموده است. شما علاقه مندان به شازده کوچولو و فیگورهای فانکو می توانید این دسته محصولات را از تن تن سنتر تهیه کنید. لازم به ذکر است ، این بخش از محصولات نیز همگی اورجینال بوده و هیچ گونه محصول فیک و تقلبی ، کپی (Copy) یا های کپی (High Copy) در تن تن سنتر وجود نداشته و نخواهد داشت.

تن تن پاد

در سال 1399 برند جدید گروه تن تن سنتر ، با نام « تن تن پاد » راه اندازی شده است. تن تن پاد ، محلی برای گوش دادن به پادکست های فارسی تن تن است. جایی که در مورد تن تن و دنیای آن صحبت می کنیم. اگر به دنیای تن تن و هرژه و کتاب های خاطره انگیز « ماجراهای تن تن و میلو » علاقه دارید ، تن تن پاد را از دست ندهید. می توانید از طریق سامانه های پادکست ، نظیر اپل پادکست ، گوگل پادکست ، کست باکس و ... عضو کانال تن تن پاد شده و به پادکست های فارسی تن تن گوش دهید.

شازده سنتر

بعد از گذشت مدت ها از ارائه محدود و پراکنده فیگورهای شازده کوچولو توسط فروشگاه تن تن سنتر ، تصمیم گرفتیم تا بصورت قدرتمند تر و گسترده تر محصولات شازده کوچولو را ارائه نماییم. بدین ترتیب در سال 1400 با تلاش های مستمر موفق به راه اندازی سومین برند از گروه تن تن سنتر شدیم. هم اکنون سومین برند با نام « شازده سنتر » آماده ارائه محصولات اورجینال و وارداتی شازده کوچولو به مشتریان عزیز است. در « شازده سنتر » تنها محصولات رسمی و قانونی شازده کوچولو عرضه می شوند؛ محصولاتی که مورد تایید بنیاد آنتوان دوسنت اگزوپری بوده و با هماهنگی و مجوز این نهاد تولید و پخش می شوند. محصولاتی نظیر فیگور ، کتاب ، ماگ ، جاکلیدی و ... که همگی بصورت اورجینال بوده و توسط شازده سنتر عموما از زادگاه شازده کوچولو یعنی کشور فرانسه وارد می شوند. امید است علاقه مندان به دنیای زیبای شازده کوچولو بتوانند محصولات مورد نظر و علاقه خود را در این فروشگاه پیدا کنند.

از شما دعوت می کنیم در شبکه های اجتماعی گروه تن تن سنتر عضو شوید. برای ورود ، روی لینک های مرتبط زیر کلیک کنید.

اینستاگرام تن تن سنتر

اینستاگرام تن تن پاد

اینستاگرام شازده سنتر

گفت و گو در واتساپ