تماس با ما

با ما (حتما ! ) تماس بگیرید

کانال های ارتباطی

شما علاقه مندان گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با تن تن سنتر تماس بگیرید. خوشحال می شویم پاسخ گوی شما باشیم.

1 - برای هرگونه سوال درمورد محصولات ، نحوه سفارش گذاری ، استعلام موجودی و قیمت و هرگونه مورد دیگر ، می توانید به راحتی از طریق واتساپ با ما در تماس باشید. شماره تلفن واتساپ تن تن سنتر 09024195088 است. همین الان به ما پیام دهید !

2 - اگر دوست دارید تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید ، می توانید در ساعات اداری با شماره همراه 09024195088 تماس بگیرید.

3 - چنانچه از واتساپ استفاده نمی کنید ، می توانید از طریق پیام رسان تلگرام هم با کارشناسان ما در تماس باشید. شماره تلفن تلگرام 09024195088 است. همچنین آی دی تلگرام Tintin_Admin@ می باشد.

4 - آدرس ایمیل تن تن سنتر TintinCenter2020@gmail.com است. می توانید به ما ایمیل هم بزنید.

سفارش گذاری و ارسال

موجودی محصولات و قیمت ها همگی آپدیت و به روز هستند. شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت برای سفارش گذاری اقدام کنید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام (09024195088) با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را اعلام کنید. سفارشات تهران با پیک موتور و یا تاکسی ارسال می شوند. مرسولات خارج از شهر تهران با پست ارسال می شوند. برای سفارشات پستی ، علاوه بر هزینه پست ، هزینه بسته بندی نیز دریافت می گردد. در وبسایت هنگام ثبت سفارش ، هزینه ارسال به طور خودکار به فاکتور شما اضافه می شود. هم اکنون برای سفارش از طریق وب سایت ، هزینه ارسال پیک موتور برای شهر تهران 90 هزار تومان ، پست برای تهران 45 هزار تومان ، پست خارج تهران 55 هزار تومان است.

هنگام ثبت سفارش از طریق وب سایت، اطلاعات مورد نیاز جهت واریز وجه و نهایی کردن سفارش نمایش داده می شود. برای سفارشات تلفنی ، واتساپ ، تلگرام و دایرکت اینستاگرام ، مبلغ سفارش را به شکل کارت به کارت و یا انتقال وجه بانکی (پایا و ساتنا) می پردازید. بدین جهت شماره کارت و شماره حساب یا شماره شبا برای شما ارسال خواهد شد.